Херсон Інформ

На Херсонщині судитимуть осіб за організацію трудового рабства

На Херсонщині судитимуть осіб за організацію трудового рабства
466 ПЕРЕГЛЯДІВ
Прокуратура Херсонської області затвердила та скерувала до Новотроїцького районного суду обвинувальний акт стосовно трьох осіб за фактом вербування, переміщення, передачі та одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману та уразливого стану потерпілих ( ч. 1, ч. 2 ст. 149 КК України).
За даними слідства, троє чоловіків 32-51 років упродовж тривалого часу вербували людей, які перебувають у скрутному матеріальному становищі, мають уразливий стан, та обіцяли гідні умови проживання і оплати праці. Проте після отримання згоди людей доставляли за місцем помешкання одного з фігурантів, де незаконно утримували та змушували виконувати важку роботу. При цьому до потерпілих застосовували психологічний тиск та фізичну силу. 
За скоєне обвинуваченим  загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна або без такої. 

 

 Пресслужба прокуратури Херсонської області

© 2020 kherson-inform

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео