Херсон Інформ

Петровський Олександр Володимировича: Фонд Олександра Петровського подарував нові меблі дітям з Дніпровського будинку-інтернату

Петровський Олександр Володимировича: Фонд Олександра Петровського подарував нові меблі дітям з Дніпровського будинку-інтернату
22652 ПЕРЕГЛЯДІВ

Корисний і необхідний подарунок отримали вихованці будинку-інтернату з Дніпра, що спеціалізується на дітях з інвалідністю. Цей унікальний у регіоні соціально-медичний заклад отримав нові зручні меблі від Міжнародного благодійного фонду «Солідарність».

У будинку-інтернаті живуть та навчаються діти з різними вадами фізичного розвитку та ураженнями нервової системи у віці від 4 до 18 років. Одна з особливістю всіх вихованців інтернату – вони не можуть самостійно обслуговувати себе або мають певні труднощі з цим, та потребують постійного медичного нагляду. При цьому діти повністю здатні до навчання, оскільки їхня мозкова діяльність функціонує абсолютно повноцінно. Тому вихованці інтернату як ніхто інший потребує якісних і зручних меблів, що забезпечуватимуть їм повноцінний навчальний процес.

Фонд «Солідарність» і його очільник Олександр Петровський регулярно надають необхідну допомогу організаціям освітньої, медичної та соціальної сфер. Нинішній подарунок закладу від фонду – меблі для відпочинку і дозвілля. Це переважно м’які безкаркасні крісла і пуфи, які будуть розміщені у зоні відпочинку. Вони ж слугуватимуть для проведення активних розвивальних ігор, а також проведення вихованцями вільного часу між заняттями. Учні інтернату вже оцінили зручні подарунки і з задоволенням розмістилися на диванах та пуфах.

Дніпровський інтернат – не єдиний заклад, якому регулярно допомагає «Солідарність» та Олександр Петровський особисто. Фонд регулярно бере участь в організації спортивних та розвивальних закладів Дніпропетровщини та інших регіонів, закуповує спеціалізоване медичне обладнання, спонсорує спортивні змагання для дітей та людей з інвалідністю та іншими вадами здоров’я.

Теги: Петровский Александр Владимирович,Петровський Олександр Володимирович
Автор: admin.kherson

© 2020 kherson-inform