Херсон Інформ

У столиці податкові надходження до бюджетів усіх рівнів перевищили позначку в 53 мільярди гривень

У столиці податкові надходження до бюджетів усіх рівнів перевищили позначку в 53 мільярди гривень
63680 ПЕРЕГЛЯДІВ

У січні – травні 2021 року платниками податків м. Києва перераховано до бюджетів усіх рівнів 53 мільярди 400 мільйонів гривень, що на 4 мільярди 148 мільйонів гривень, або на 8 % перевищує минулорічні надходження за аналогічний період.

Як повідомила начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна, до Державного бюджету столичні платники у січні – травні 2021 року сплатили 37 мільярдів 625 мільйонів гривень, що на 776 мільйонів гривень, або на 2 % більше ніж за відповідний період 2020 року.

Зростання надходжень до Державного бюджету України впродовж січня – травня 2021 року (у порівнянні з відповідним періодом 2020 року) відбулося за такими основними податками:

  • податок на доходи фізичних осіб – 11 мільярдів 444 мільйони гривень, що більше на 27 % або на 2 мільярди 443 мільйони гривень;
  • військовий збір – 1 мільярд 852 мільйони гривень, що більше на 23 % або на 343 мільйони гривень;
  • акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) – 25 мільйонів гривень, що більше на 21 % або на 4 мільйони гривень.

«Своєчасна та добровільна сплата податків та зборів до бюджетів усіх рівнів є однією з передумов фінансової стабільності та добробуту країни», – зазначила Злата Лагутіна.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтеся на канали інформування ДПС :

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine 

kyiv.tax.gov.ua

Теги: Злата Лагутіна,ДПС у м. Києві,платники податків, податки,бюджет,Злата Лагутіна ДПС,Лагутіна,Лагутіна податкова,декларація,електронне декларування ,Електронний кабіне,Лагутина,Украина,Україна,Декларування доходів,Декларування ,доходи,доход,доходы,Електронний кабінет,декларування ,ГУ ДПС у м.Києві,податки,ПДФО,Киев,ДПС,ПДФО ,COVID-19,коронавирус,Эпидемия,эпидемия коронавируса,пандемия,пандемия коронавируса,ДПС ,Головне управління ДПС у м. Києві,Головне управління ДПС ,ГУ ДПС ,декларації,декларация,декларации,налоги,ПКУ ,Державний реєстр,декларування доходів,Лагутіна ДПС,головне управління ДПС у м. Києві,Лагутина Злата ,податкова декларація,Декларація про майновий стан і доходи,Київ,начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна,Головне управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна,Головне управління ДПС у м. Києві ,Злата Лагутина,Головне управління ДПС, Головне управління ДПС у м. Києві,ГУ ДПС
Автор: wikibazacom

© 2020 kherson-inform

Мої відео