Херсон Інформ

Патріарх Філарет зустрівся з Послами Південно-Африканської та Ліванської Республік в Україні

Патріарх Філарет зустрівся з Послами Південно-Африканської та Ліванської Республік в Україні
40314 ПЕРЕГЛЯДІВ

25 червня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з Надзвичайними і Повноважними Послами Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Хруневалді та Ліванської Республіки в Україні Алі Дахером. Посла Ліванської Республіки супроводжував мер міста Бейн Мері, в якому живуть переважно більшість православних християн, пан Абу Шдид Рой.

У зустрічі також взяли участь представники та директори компаній, благодійники та інші поважні гості.

Під час зустрічі відбулося тепле спілкування Патріарха з поважними гостями, за яким обговорювались різні питання, що становлять спільний інтерес. Зокрема, мова йшла про ситуацію із поширенням пандемії коронавірусу в Україні та в світі, загалом.

З нагоди святкування в Україні 25-річчя прийняття Конституції України, Святійший Патріарх Філарет нагородив поважних гостей.

Орденом святого Рівноапостольного князя Володимира Великого I ступеня нагороджений Бакуменко Олександр Данилович – голова Правління Українського Фонду культури, Заслужений працівник культури України.

Орденом святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III ступеня нагородженні:

  • Халіфе Мухаммед Мунір – доктор економічних наук, Генеральний директор Міжнародної компанії об’єднаної авіації (Об’єднані Арабські Емірати – Україна).
  • Решетнік Юрій Володимирович – заступник голови Правління Миколаївської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії і культури.
  • Гасан Абу Файсал – директор підприємства «Mon Cher», благодійник, меценат.
  • Смірнов Олександр Євгенович – доктор економічних наук, Генеральний директор компанії «Петрохолдинг», благодійник, меценат.
  • Заєць Андрій Іванович – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Гвінейській Республіці і Сенегалі (2007-2013рр.). Державний секретар МЗС України (2016-2020рр.).

Медаллю «За жертовність і любов до України» відзначено Станкевич Діану Дмитрівну, помічницю Генерального директора Міжнародної компанії об’єднанної авіації.

Наприкінці зустрічі Святійший Владика подякував шановним гостям за візит і побажав Божого благословення та успіху у роботі на дипломатичній ниві в Україні. На згадку про зустріч Патріарх Філарет подарував гостям видання Київської Патріархії.

cerkva.info

Теги: Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Патріарх Філарет,Філарет,Українська Православна Церква,Святійший Патріарх Філарет ,Філарет ,Патріарх Філарет,Церква,ПЦУ ,УПЦ Київського патріархату,Патриарх Филарет,Томос ,автокефалія,Украина,Україна, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет ,Филарет,церковь,церква, Православна церква України,Орден Святого Пантелеймона ,Киев,Київ ,УПЦ, Святійший Патріарх Філарет ,Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет
Автор: wikibazacom

© 2020 kherson-inform

Мої відео